
Шефът на ЦИК Камелия Нейкова: В София няма да се гласува с машини, забранихме да излизат от склада
- 28 Октомври 2023 | 10:08
- 0 коментара
Софиянци няма как да гласуват с машини, каквото е решението на столичната ОИК, тъй като с писмо е забранено машините да напускат склада. За това бе категорична в предаването "Денят започва" на БНТ, председателката на ЦИК...

































