
Държавните служители минават на хоум офис 8 часа в месеца
- 15 Юни 2026 | 14:25
- 0 коментара
Държавните служители ще могат да работят до осем дни месечно от домовете си. Това предвиждат промени в Закона за държавния служител, публикувани за обществено обсъждане, пише "Труд".
В момента възможността за дистанци...























































