Пощенски служители излязоха на протест в Благоевград
09 Март 2026 | 09:51
0 коментара
Общество
Благоевград

Пощенски служители в различни градове на страната, сред които и Благоевград, излязоха на протест, предаде ФОКУС.
Те настояват да се намерят средства от бюджета за осигуряване на 5% увеличение на заплатите им със задна дата – от 1 януари.
Синдикатите от КНСБ посочват, че допълнителните средства трябва да бъдат осигурени чрез удължителния бюджет.
Протестната акция в Благоевград преминава спокойно и без напрежение.







