Пощенски служители излязоха на протест в Благоевград

09 Март 2026 | 09:51
0 коментара
Общество
Благоевград
Пощенски служители излязоха на протест в Благоевград

Пощенски служители в различни градове на страната, сред които и Благоевград, излязоха на протест, предаде ФОКУС.

Те настояват да се намерят средства от бюджета за осигуряване на 5% увеличение на заплатите им със задна дата – от 1 януари. 

Синдикатите от КНСБ посочват, че допълнителните средства трябва да бъдат осигурени чрез удължителния бюджет.

Протестната акция в Благоевград преминава спокойно и без напрежение.

Пощенски служители излязоха на протест в Благоевград

Добавете Вашия коментар

TOP