Уволниха служители в ДАИ заради корупция и рекет с такса спокойствие

22 Октомври 2025 | 18:36
0 коментара
Криминално
България
Уволниха служители в ДАИ заради корупция и рекет с такса спокойствие

Десет служители на ДАИ са уволнени заради установени корупционни практики и заради рекетиране на фирми с такса спокойствие. Това заяви в Русе вицепремиерът и министър на транспорта и съобщенията Гроздан Караджов.

"Това са хора, гонени от тази агенция по същия повод. В момента се чудят как да запазят местата си. Тази работа няма да я бъде. Винаги е така като бръкнете в кошера на търтеите, които се облажват от общия мед. Те започват да се чудят как да ви ужилят", каза министър Караджов.

Добавете Вашия коментар

TOP