
Момчето, паднало от петия етаж в Благоевград е изписано от „Пирогов“
- 04 Юни 2026 | 18:45
- 0 коментара
Момчето, пострадало при падане от петия етаж на блок в Благоевград на 24 май тази година, е изписано от болница „Пирогов". Това съобщават на сайта си от лечебното заведение. Пациентът е контактен и адекватен, ветик...















































