Блъснатото снощи от такси момиче в Благоевград е транспортирано в Пирогов
11 Ноември 2025 | 10:27
1 коментара
Криминално
Благоевград

Блъснатото снощи от такси 16-годишно момиче на бул. „Св. св. Кирил и Методий“ в Благоевград е преминало скенер в болница „Пулс“. След извършените изследвания и оказаната първоначална медицинска помощ, по решение на лекарите пострадалата е транспортирана в столичната болница „Пирогов“ за допълнително лечение и наблюдение.
Инцидентът е станал около 21:00 часа, когато лек автомобил „Киа Сеед“, управляван от 41-годишен благоевградчанин, е блъснал момичето. То е с епидурален кръвоизлив в главата и контузия на бял дроб. Пробите на водача за алкохол и наркотични вещества са отрицателни. По случая е образувано досъдебно производство.
Добавени коментари
Зоро публикува:
11 Ноември 2025 | 10:53
Да му се отнеме автомобила






