Става страшно: Мъж е в „Пирогов“ след нападение от 14 младежи в София

08 Юли 2025 | 12:06
0 коментара
Криминално
София
Става страшно: Мъж е в  Пирогов  след нападение от 14 младежи в София

Мъж е в "Пирогов" с наранявания след спречкване с 14 младежи, съобщиха от МВР.

Инцидентът е станал снощи в столичния жилищен комплекс "Стрелбище", около 20:00 часа.

 

По първоначални данни в спречкването са участвали деветима непълнолетни и петима пълнолетни младежи. Задържан в ареста е 17-годишен младеж.

Според данни от разследването инцидентът е станал на площадка, между жилищните блокове, където мъжът е разхождал куче. По информация на БНР са разпитани над 10 свидетели.

Към момента от столичната полиция не уточняват дали нападението е извършено от т.нар. локали. По случая тече досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP