
Авантата свърши: Община Дупница снима и глобява за неправилно паркиране
- 10 Юни 2026 | 10:38
- 3 коментара
Община Дупница започва активни действия във връзка с нерегламентираното паркиране в града, съобщиха за ФОКУС от пресцентъра на кметството. Служителите на Инспектората към общината стартираха налагането на глоби...























































