Паркингът на ул. „Антим I“ в центъра на Благоевград отново отвори след подобрения

10 Декември 2025 | 16:23
0 коментара
Общество
Благоевград
Паркингът на ул.  Антим I  в центъра на Благоевград отново отвори след подобрения

Паркингът на ул. „Антим I“ в Благоевград отново е достъпен за гражданите, след като „Паркинги и гаражи“ ЕООД подобри условията за престой и паркиране на моторни превози средства на място.
 Съоръжението разполага с нова автоматична бариера и първия в областния център паркомат, което повишава удобството и улеснява шофьорите.
 Теренът е основно почистен, премахната е старата охранителна кабина, а настилката е измита машинно, за да се осигури по-приятна среда.
 След полагането на нова маркировка паркингът разполага с 40 паркоместа, които оптимизират организацията на движение и паркиране.
 Поставени са и 12 камери за видеонаблюдение, гарантиращи 24-часова сигурност на автомобилите.
 Предстои да бъде изградено и ново осветление, което ще допринесе за по-голяма безопасност и за по-добра видимост през малките часове на денонощието.
 Припомняме, че паркингът беше временно затворен заради ремонтни дейности на съседните улици.
 С направените подобрения Община Благоевград цели да създаде по-голямо удобство за водачите на моторни превозни средства.
Паркингът на ул.  Антим I  в центъра на Благоевград отново отвори след подобрения
Паркингът на ул.  Антим I  в центъра на Благоевград отново отвори след подобрения
Паркингът на ул.  Антим I  в центъра на Благоевград отново отвори след подобрения
Паркингът на ул.  Антим I  в центъра на Благоевград отново отвори след подобрения

Добавете Вашия коментар

TOP