
Символът на протестите „Прасето“ тръгна на национално турне, първа спирка Благоевград
- 19 Януари 2026 | 11:16
- 5 коментара
Скулптурата на прасето на жълтите павета, превърнала се в символ на най-големите протести в най-новата ни история, напусна София и тръгна на турне из страната.
Това съобщиха от „Продължаваме промяната“, като...




















