Левски си тръгна с точка от "Коматево"

19 Юли 2015 | 09:30
Левски си тръгна с точка от Коматево

Левски източник: LAP.bg, Никола Казалиев

Старши треньорът на Левски Стойчо Стоев ще има проблеми в следващите дни, тъй като няколко от футболистите му получиха травми след мача с Ботев от 1 кръг на А група. Срещата завърши при 1:1, а травми получиха Георги Костадинов, Александър Александров, както и Аймен Белаид.

Костадинов, който отбеляза гола за „сините“ още в 11-ата минута, стъпи на криво 11 минути по-късно, като в началото на второто полувреме бе заменен от Владислав Мисяк.

Аймен Белаид също се травмира през втората част, а Александър Александров получи сходна контузия с тази на Костадинов, а след мача изрази надежда травмата му да не е сериозна.

При тази ситуация положението на наставника на „сините“ Стоев става още по-деликатно, с оглед на това, че не разполага с особено дълга скамейка.

В следващия кръг Левски посреща Литекс на своя „Георги Аспарухов“, а през новата седмица се очаква да се разреши проблемът с двамата нападатели на „сините“ Атанас Курдов и Умар Диаби.

Също така се очаква в тима да пристигне дългоочакваният от Стойчо Стоев флангови играч. Gong.bg