
В Благоевград: Работници натопиха шефката, че кърка в офиса
- 31 Юли 2022 | 13:15
- 0 коментара
Протестиралите в петък работници от общинското дружество "Озеленяване" се срещнаха с кмета на Благоевград. Илко Стоянов обяви, че няма да позволи друг да поставя условията на работа в предприятието. Подчерта обаче, ...




























