
От днес: Наемателите на общински жилища в Благоевград могат да подават заявления за придобиването им
- 15 Април 2024 | 09:37
- 0 коментара
От понеделник наематели на общински жилища, изградени до 2008 г., които отговарят на определени условия, вече могат да подават заявления за закупуването им. Това става възможно след като изтече 2-годишният мора...









