
Благоевградчани излизат на протест днес, заради уволнението на две общински служителки
- 13 Януари 2024 | 12:35
- 2 коментара
Протест срещу уволнението на две общински служителки, едната от които бъдеща майка, а другата с 50% ТЕЛК, готвят благоевградчани, предаде репортер на "Фокус".
Той е насрочен за днес- 13 януари от 13.00 до 14.00 часа п...























































