
Държавните чиновници вече ще плащат осигуровките си сами
- 21 Юни 2026 | 18:21
- 0 коментара
Държавните чиновници вече ще плащат осигуровки, планират управляващите от "Прогресивна България". Това ще стане плавно, така че да се компенсира загубата на доход за преходния период.
"Не трябва да се допусне реално н...























