
„НЕ на Хелоуин! Аз съм банскалия и че дрънкам звонци“- Банско избра българското
- 31 Октомври 2025 | 22:43
- 3 коментара
„НЕ на Хелоуин! Аз съм банскалия и че дрънкам звонци!“ – с това послание десетки жители на Банско се събраха тази вечер на площад „Оборище“, за да покажат, че родните традиции и националната...
































