
Премиерът Гюров: Връщаме на данъкоплатците 1,4 милиарда евро от банката-касичка на модела Борисов-Пеевски
- 22 Април 2026 | 10:41
- 0 коментара
Осем месеца 1,4 милиарда евро прашасват в банката-касичка на модела Борисов-Пеевски. Ще извадим тези пари от ББР - преди да са напълнили нечии джобове, преди да се превърнат в поредните несъбрани кредити. И ще ги върнем ...





















