
Гергана Орманлиева поздрави медиците в Гоце Делчев за Световния ден на здравето и очерта приоритетите в сектора
- 07 Април 2026 | 12:41
- 0 коментара
В деня, когато се отбелязва Международния ден на здравето, кандидатът за народен представител и водач на листата на „БСП – Обединена левица“ в област Благоевград Гергана Орманлиева, посети МБАЛ „И...































