
В Гоце Делчев стартира програмата Раздели, изхвърли, печелиш ти
- 01 Юли 2025 | 09:40
- 0 коментара
Стартира програмата Раздели, изхвърли, печелиш ти!, посветена на новия и по-модерен начин за управление на отпадъците, който Община Гоце Делчев въвежда от 2026 г.
Защото красивата ни природа и бъдещето на децата ни зави...
















