В Гоце Делчев стартира програмата Раздели, изхвърли, печелиш ти
01 Юли 2025 | 09:40
0 коментара
Бизнес
Благоевград

Стартира програмата Раздели, изхвърли, печелиш ти!, посветена на новия и по-модерен начин за управление на отпадъците, който Община Гоце Делчев въвежда от 2026 г.
Защото красивата ни природа и бъдещето на децата ни зависи от нас, а с всеки правилно изхвърлен отпадък, помагаш да пазим природата и здравето си, като едновременно пестиш от такса смет и превръщаш отпадъците в ресурси!

Защото красивата ни природа и бъдещето на децата ни зависи от нас, а с всеки правилно изхвърлен отпадък, помагаш да пазим природата и здравето си, като едновременно пестиш от такса смет и превръщаш отпадъците в ресурси!







