
Официално откриха обновената и разширена база на 2 ОУ Димитър Благоев в Благоевград
- 17 Февруари 2026 | 12:14
- 1 коментара
Кметът на Благоевград Методи Байкушев,областният управител на Пиринско Георги Динев, председателят на Общински съвет Благоевград, Антоанета Богданова, и общински съветници членове на постоянната комисия по образование, к...




















