
Телефон и две банкови карти изчезват след пиянски запой в Белица
- 31 Януари 2025 | 10:40
- 3 коментара
В следобедните часове на 30.01.2025 г., жител на с. Краище е съобщил в РУ-Разлог, че на 28.01.2025 г. е посетил питейно заведение в гр. Белица, където след като е употребил значително количество алкохол е дал банковата с...
















