
Хванаха полицай, шофирал с 1,41 промила извън работно време
- 23 Април 2026 | 12:52
- 1 коментара
Хванаха полицай извън работно време, шофирал с 1,41 промила алкохол, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
На 23 април 2026 г. в 00:03 ч. в Стара Загора по бул. „Св. Патриарх Евтимий" се движил лек автом...



















