Пил мъж хванат зад волана в Белица
28 Октомври 2025 | 11:52
0 коментара
Криминално
Благоевград

При извършена, около 01:20 часа на 28.10.2025 г. на ул. „Чаталджа“ в гр. Белица, проверка на лек автомобил „Фолксваген Голф“, с техническо средство от органите на реда е установено, че 39-годишният водач на автомобила от гр. Белица шофира с наличие на 1,22 промила алкохол в издишания от него въздух.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.






