
Откриха модерен STEM център в Трето ОУ "Братя Миладинови" в Гоце Делчев
- 22 Май 2026 | 14:06
- 0 коментара
На 21 май се състоя официалното откриване на STEM центъра в III ОУ „Братя Миладинови“ – гр. Гоце Делчев.
На събитието присъстваха: г-н Ивайло Златанов, началник на Регионалното уп...

























