
Студентът Михаил Златков сяда на стола на Димитър Димитров в Общинския съвет в Сандански след избирането му за вр.и.д. управител на УВЕКС
- 31 Май 2021 | 11:05
- 0 коментара
Пета рокада в Общинския съвет в Сандански след избирането на инж. Димитър Димитров за управител на УВЕКС в Сандански. Новият вече вр.и.д. шеф на общинското дружество ще остане в историята на местния парламент с най-кратк...








