
ДОБРАТА НОВИНА! В Гимназията по икономика в Благоевград пускат днес парното
- 08 Декември 2022 | 12:40
- 0 коментара
След въвеждането в експлоатация на новия водогреен котел днес /8.12./ в Гимназията по икономика в Благоевград пускат парното. Както „Струма“ писа, при профилактика на отоплителната система бе установен теч на...




















