
Служители на РЗИ в Благоевград протестираха за по-високи заплати
- 26 Септември 2022 | 12:51
- 0 коментара
Служителите излязоха в 12 ч. по време на обедната си почивка пред сградата на Инспекцията, за да изразят исканията си.
Протестът е една единствена цел – достойно заплащане на труда ни. Вече две години ние нямаме...












