
Кампания за събиране на опасни отпадъци в община Гоце Делчев
- 13 Май 2026 | 11:16
- 0 коментара
Всички жители са поканени да изхвърлят своите стари лекарства, непотребна химия и други опасни материали в мобилен пункт, който ще обиколи по график града и селата
Община Гоце Делчев организира кампания за съб...























































