Заради риск от инциденти: Опасни дървета в Благоев...
Заради риск от инциденти: Опасни дървета в Благоевград ще бъдат премахнати
27 Април 2023 | 13:16
2 коментара
Общество
Благоевград
Започва премахването на болни и изгнили дървета в Благоевград, за да бъдат избегнати инциденти, съобщават от Общината.
Община Благоевград
Действията ще се извършат от ОП „Озеленяване“ и ще обхванат улиците „Васил Мечкуевски“ и „Христо Татарчев“.
Община Благоевград
Първоначално ще бъде изкоренена опасна растителност, застрашаваща безопасността на преминаващите, като впоследствие с цел облагородяване на градската среда на тяхно място ще бъдат залесени фиданки черешова слива.