
Над 6 хил. българи са глобени за неспазване на КОВИД ограниченията през 2021 г.
- 27 Януари 2022 | 13:07
- 0 коментара
Над 6 хиляди души са били глобени за неспазване на противоепидемичните мерки през 2021 година. Това се разбира от писмен отговор на вътрешния министър Бойко Рашков на питане на депутата от ГЕРБ и бивш вътр...









