
Морбилите нарастват, заболелите области се увеличават
- 04 Април 2026 | 16:52
- 0 коментара
Общо 73 случая на морбили са регистрирани на територията на страната за периода от 18 март до 3 април, съобщиха от Министерството на здравеопазването (МЗ). Заболелите са от пет области - Враца, Ловеч, Плевен, София-...




































