
Община Благоевград отново с кампания за събиране на опасни отпадъци от домакинствата
- 30 Юни 2022 | 10:46
- 0 коментара
Община Благоевград и „БалБок Инженеринг“ АД организират кампания за събиране на опасни отпадъци от домакинствата. Тя ще се проведе в два последователни дни – 5 и 6 юли. Отпадъците ще се приемат в мобиле...













