
Кметът Методи Байкушев и представители на КНСБ подписаха нов Колективен трудов договор
- 27 Май 2026 | 15:17
- 0 коментара
Кметът на Община Благоевград Методи Байкушев и представители на КНСБ подписаха нов Колективен трудов договор, който обхваща работещите в сферата на социалните услуги в общината.
Документът урежда трудовите и социално-...












































