
Групата на ПП-ДБ в Благоевград се разпада, председателят й Василиса Павлова напуска
- 22 Август 2024 | 09:05
- 0 коментара
Председателят на групата на ПП-ДБ в местния парламент на Благоевград Василиса Павлова напуска групата. Тя е подала заявление до председателя на ОбС Радослав Тасков, в което декларира решението си и го мотивира: „За...










