
Георги Георгиев, ГЕРБ-Сандански: 5142 пъти благодаря! Ще помагам и ще се боря за хората в Пиринския край!
- 22 Април 2026 | 12:43
- 0 коментара
5142 пъти благодаря!!
На всички, които ме подкрепиха.
На всички, които ми помагаха.
На всички, които вярваха в моята кауза.
Благодаря и на тези, които не вярват, защото развитието на нашия край е обща цел. ...




















