
Али Авдиков, ДПС: Слоганът на нашата кампания е „Да спасим България“
- 12 Март 2017 | 22:17
- 8 коментара
ПРЕДСТАВЛЯВАМ ДПС, ДАДОХ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ КАТО БИВШ МЛАДЕЖКИ ПРЕДСЕДАТЕЛ И ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ ЗА РАБОТА МИ! А ОЦЕНКАТА ЩЕ Я НАПРАВЯТ ХОРАТА КОИТО МЕ ПОЗНАВАТ! АЗ СЪМ ЧОВЕК ОТ НАРОДА, ЗАОБИКОЛЕН ОТ МНОГО ПРИЯТЕЛИ И ТОВА НИК...






