
Започнаха свлачища в Санторини, има българи на острова
- 03 Февруари 2025 | 16:52
- 0 коментара
Български граждани, работещи на остров Санторини не могат да напуснат острова, тъй като за дни напред няма никакви билети. Това съобщи за "Труд news" Ради Радев, който с други 15 души се намира в селището Оя.
...

















