
Разложкото с. Баня празнува Трети март с факелно шествие и запалване на „Огънят на свободата“
- 03 Март 2026 | 21:09
- 0 коментара
Националният празник на България 3 март, беше отбелязан тържествено и в село Баня, съобщи репортер на Pirinsko.com.
По думите на кмета Николай Ушев на този ден се прекланяме пред подвига на хилядите ...
















