
Приключва кампанията за събиране на опасни отпадъци в Благоевград
- 06 Юли 2022 | 10:03
- 0 коментара
На 6 юли приключва двудневната кампания на община Благоевград за събиране на опасни отпадъци от домакинствата. От 10:00 до 12:30 часа мобилният пункт ще е на бул. „Св. Димитър Солунски“, а следобед от 13:00 д...
















