
Ученик в петричката гимназия „П. К. Яворов“ с исторически триумф на ринга и с приза „Най-сърцата игра“
- 30 Януари 2022 | 09:20
- 0 коментара
Първи златен медал за „Лъвовете” от Петрич спечели Марио Бойчев на държавното лично отборно първенство по бокс за юноши в Козлодуй, надпреварата е валидна и за Купа България. В кат. 70 кг възпитаникът на Геор...




















