
София отбелязва 153 години от гибелта на Васил Левски
- 19 Февруари 2026 | 07:15
- 0 коментара
С възпоменателна церемония София отбелязва 153 години от гибелта на Апопстола на свободата.
В храма"Света София" патриарх Даниил ще отслужи панихида от 17 часа.
След това литийно шествие ще стигне до паметн...






















































