
Общинарите в Банско отпуснаха 30 000 лв. за болницата в Разлог
- 30 Септември 2021 | 16:42
- 2 коментара
30 000 лева от бюджета на Община-Банско се отпускат на болницата в Разлог. Финансовата помощ за лечебното заведение, което приема болните от няколко общини, бе гласувана от ОбС. Сумата да бъде осигурена от намаление...






