
Областна администрация Благоевград получи признание за принос в опазването на военноисторическото наследство
- 15 Юни 2026 | 16:30
- 1 коментара
Областна администрация Благоевград бе удостоена с грамота за принос в обновяването на военно-историческия паметник „Чешма-паметник на загиналите във войните (1912 – 1918 г.)“ в село Падеш.
Отличието ...




































