
На сесия в петък: Съветниците в Благоевград гласуват промени в Наредбата за подпомагане на раждаемостта
- 22 Март 2022 | 10:22
- 0 коментара
Съветниците в Благоевград гласуват промени в Наредбата за подпомагане на раждаемостта. Решението е на кметската администрация и ще се дебатира на предстоящата сесия на ОбС този петък. Очакванията са местните парламе...









