
Кметът Илко Стоянов: Благодаря на Пол Белогур за това, което е направил досега за „Пирин“!
- 15 Февруари 2023 | 17:15
- 10 коментара
Кметът Илко Стоянов: Благодаря на Пол Белогур за това, което е направил досега за „Пирин“!
Истината е, че Община Благоевград няма средства за издръжка на мъжки футболен отбор.
Организацията и подготовка...












