
Опасни дървета на централен булевард подлудиха благоевградчани, гражданка: Горещият телефона на Общината съществува единствено, за да може някой да взима заплата
- 27 Април 2023 | 17:41
- 0 коментара
Благоевградчанка се оплака в социалните мрежи, че два пъти подава сигнал за опасни дървета на централен булевард в града, но от общината бездействат.
В една от групите за Благоевград във Facebook жената коментира, че ...








