
Малките биатлонисти от Банско със злато от държавното първенство
- 21 Февруари 2023 | 16:24
- 0 коментара
През изминалите дни в местността „Куртово“ над Велинград се проведе Държавно първенство по биатлон за най-малките състезатели.
Клубът по биатлон на Банско се представи с двадесет участника, които показаха из...
























