
УЖАС: Всеки четвърти изследван в лабораторията на МБАЛ – Благоевград е с Ковид-19
- 26 Август 2021 | 15:15
- 0 коментара
Всеки четвърти, изследван за Ковид-19, се оказва заразен. Това показват резултатите от вчера в микробиологичната лаборатория на МБАЛ – Благоевград. От 36 проби с PCR тест 9 са положителни. Всички изследвани лица са...








