
Внос на медицински сестри от Индонезия предлага здравното министерство
- 13 Март 2026 | 12:27
- 0 коментара
Министерство на здравеопазването предлага на болниците в страната да запълнят кадровия си дефицит с медицински сестри, внесени от… Индонезия. Това става ясно от писма на регионалните здравни инспекции до лечебните...













